Forever
Forever
Forever
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forever

Ez egy fórum alapú szerepjátékos oldal.
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Keywords
Legutóbbi témák
» Magic world
Leila McCrow Icon_minitimeHétf. Feb. 13, 2012 2:34 pm by Vendég

» Hyde Park - Sydney
Leila McCrow Icon_minitimeHétf. Jan. 30, 2012 6:40 pm by Leila McCrow

» Caroline Brest
Leila McCrow Icon_minitimeHétf. Jan. 30, 2012 6:14 pm by Caroline Brest

» Leila McCrow
Leila McCrow Icon_minitimeVas. Jan. 29, 2012 1:25 pm by Leila McCrow

» Vampires Night
Leila McCrow Icon_minitimeVas. Jan. 29, 2012 8:13 am by Caroline Brest

» Wilian Mágusképző Szakiskola
Leila McCrow Icon_minitimeVas. Jan. 29, 2012 8:11 am by Caroline Brest

» Avatárajánló
Leila McCrow Icon_minitimeSzomb. Jan. 28, 2012 11:44 am by Caroline Brest

» Forever Lake
Leila McCrow Icon_minitimeSzomb. Jan. 28, 2012 10:42 am by Caroline Brest

» Hangszerbolt
Leila McCrow Icon_minitimeSzomb. Jan. 28, 2012 10:31 am by Caroline Brest

Május 2024
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Affiliates
free forum

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) Vas. Ápr. 14, 2024 2:58 am-kor volt itt.

 

 Leila McCrow

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Caroline Brest
Admin
Caroline Brest


Hozzászólások száma : 67
Join date : 2012. Jan. 23.
Tartózkodási hely : Sydney

Leila McCrow Empty
TémanyitásTárgy: Leila McCrow   Leila McCrow Icon_minitimeVas. Jan. 29, 2012 10:39 am

Leila Elois McCrow


Leila McCrow 86428_o

Név: Leila Elois McCrow
Becenév: Elia, Le-Le
Kor: 22
Avatár: Amanda Seyfried
Foglalkozás:
tanuló
Születési hely, idő: 1990. 02. 03., Sydney
Faj: boszorkány
Jelenlegi lakhely: Sydney

Jellem:
Alapvetően kedves vagyok, de akik jobban ismernek, azok tudják, hogy nem jó velem újjat húzni. Nagyon önfejű vagyok, nehéz megértetni velem, hogyha nincs igazam. Tudom mit akarok az élettől, és soha nem voltam/vagyok egy elveszett kislány a világban.Szeretek a középpontban lenni, ha mindenki rám figyel, de néha (tényleg nagyon ritkán) másokra is hajlandó vagyok odafigyelni, mert azok igazán megérdemlik.

Kinézet:
Hosszú, lágyan hullámos szőke hajam van. 161 cm magas vagyok, ami néha idegesít. Szemem zöld, kecses testalkatom van, amihez szinte minden jól áll. Atlagosan csak egy farmer, meg egy kasmír hosszúújjú van rajtam egy pólóval, de ha ki kell öltözni, akkor aztán mindent beleadok.

Család:
Anya: Susanna McCrow/ meghalt
Apa: Christoper Villiams/ 44/ nem igazán ismertem, mivel annyámal, csak egy futó románc volt a kapcsolatuk és én ebből születtem meg. Anya soha nem mesélt róla igazán, csak annyit tudok róla, hogy Amerikában él, valahol. Azt se tudom, hogyan néz ki, mivel egy kép sincs róla.
Testvér(ek): nincs
Egyéb hozzátartozók: Daniel Black/ 22/ ő az én párom. 5 éve vegyunk együtt. Még középiskolás korunkban ismertük meg egymást és azóta együtt vagyunk. Ő segített túlélnem anya halálát is. Most pedig együtt járunk egyetemre, így szinte mindig együtt vagyunk.

Előtörténet:
1990.02.03-án születtem meg, Sydney egyik jóhírű kórházában. Édesanyám egyedül volt, mivel az édesapám, mikor megtudta, hogy terhes lett velem anya visszament az államokba.
Anya nagyon sokat foglalkozott velem. Kiskoromban beíratott zongoraórákra ami meglehetősen jót tett nekem, mivel szerettem sokat mozogni. Anya mindig bejött a zeneóráimra és szurkolt nekem, bátorított jelenlétével. Orovként dolgozott, de én mindig az első helyen voltam a listáján, a munka pedig a második. A férfiakkal soha nem foglalkozott, minddig azt mondogatta, hogy jól megvagyunk mi ketten. Dadusom egyszer volt egész életemben, egyetlen éjszakára. Az is azért, mert anya hóviharba került hazafelé jövet és lezárták az utakat, nem tudott hazajönni, de ilyen soha többé nem fordult elő.
Nagyjából 9 éves lehettem, amikor elmentünk kettesben nyaralni. Egy táborba mentünk, ahol nagyjából a második napon motoros verseny tartottak. Kétem anyát, menjünk megnézni. Odakint csak néztem, a hatalmas ugratásokat, kanyarokat és lenyűgözött. Én is ki akartam próbálni, de anya azt mondta, hogy talán majd pár év múlva.
Mikor középiskolás lettem, végre kipróbálhattam a motorozást és azonnal beleszeretem ebbe a sportba. Saját motort kaptam szülinapomra és edzésekre jártam, ahol megismertem Daniel Blacket. Ő kisegítő volt ott én pedig mint tanuló. Azonnal megtaláltuk a közös hangot. A motorozás lassan a szenvedélyemmé vált, és így atanulmányi eredményeim szépen lassan romlottak. Anya azonnal kiíratott a motorozásról és így Daniellel se tudtam találkozni annyit. De aztán, talán a véletlen folytán a zenei fősulin ismét találkoztunk. 20 éves koromban aztán anya balesetben meghalt. A halála nagyon megviselt, de Daniel ott volt mellettem egész végig és tarotta bennem a lelket. Nagyjából egy hónap eleteltével, amikor anya ruháit pakoltam el egy dobozba, atláltam egy könyvet. Furcs jelek, meg szavak voltka benne úgyhogy nem is foglalkoztam vele nagyon, de a kíváncsiságom erős volt, így bementem a szobámba és tanulmányozni kezdtem. A szavakat mondogattam, meg azt tettem, ami le volt írva és egyszer csak az asztalomon lévő pohárban a víz, elkezdett forrni. FORRNI! Mindenféle gondolatok kavarogtak a fejemben ésmegpróbáltam valami mást. Attól, kinyílt az ablak. Attól a naptól kezdve, amikor csak egyedül voltam, megtanultam minden egyes szót, ami a könyvben volt. Az egyik oldalnál találtam egy kis leírást, amit még anya jegyzett oda. Arról írt, hogy felfedezte magában, hogy képes irányítani a tüzet. Sokat jegyzetelt róla, hogyan képes irányítani ezt az őselemet, így én is megpróbáltam, de semmi nem történt. Feladtam hát a próbálkozást és tovább haladtam a könyvben. Egy nap aztán, amikor lementem a Nagy-korallzátonyhoz, felfedeztem, hogy képes vagyok irányítani a vízet. Nagyon megörültem és azokat a dolgokat kezdtem el csinálni, amit anya is a tűzzel, csak én a vízzel és minden sikerült.

A zeneakadémiára járok, 22 éves és boszorkány vagyok. Sydney-ben élek és tudok a természetfeletti lények létezéséről (bár még csak olvastam róluk a könyvemben). Úgy gondolom anya azért titkolta el előlem, hogy mik vagyunk, mert a démonok vadásznak ránk. Az erőmről még senki sem tud, titokban tartom. Szerintem anya halála nem volt véleten, így ha egyszer találkozom egy démonnal, akkor az megbánja, még a létezését is.

Leila McCrow 553148
Vissza az elejére Go down
https://foreverandever.hungarianforum.com
Caroline Brest
Admin
Caroline Brest


Hozzászólások száma : 67
Join date : 2012. Jan. 23.
Tartózkodási hely : Sydney

Leila McCrow Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leila McCrow   Leila McCrow Icon_minitimeVas. Jan. 29, 2012 10:41 am

Éljen, éljen az első tagunk! Szép előtörténeted sikeredett, bár kicsit szomorú.
ELFOGADVA!
Sipirc avatárt foglalni. Remélem hamar megérkezik a te Danieled. Ha szeretnél játszani, akkor küldj nekem PM-et és kezdhetünk valahova!
Vissza az elejére Go down
https://foreverandever.hungarianforum.com
Leila McCrow
Boszorkány
Boszorkány
Leila McCrow


Hozzászólások száma : 2
Join date : 2012. Jan. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Sydney

Leila McCrow Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leila McCrow   Leila McCrow Icon_minitimeVas. Jan. 29, 2012 1:25 pm

Köszönöm!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Leila McCrow Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leila McCrow   Leila McCrow Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Leila McCrow
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Leila's Cafe

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Forever :: Karakteralkotás :: Elfogadott karakterlapok-
Ugrás: